Місія

МІСІЯ ELME MESSER GAAS


Наше бачення

ELME MESSER GAAS є важливою групою промислових газів на своїх основних ринках Балтії та України.

Ми рішуче думаємо і діємо з розрахунком на довгострокову перспективу, вимірюючи і фіксуючи свої досягнення.

Разом з нашими партнерами і пов’язаними компаніями ми розвиваємо синергію і задовольняємо потреби наших клієнтів вміло, надійно і з талантом до інновацій.

Це те, що робить нас першими для наших клієнтів і співробітників.

Наша місія

Як спільне підприємство сімейного бізнесу, керованого власниками, з багатими традиціями ми орієнтуємося на майбутнє, беручи до уваги різні умови на наших існуючих ринках. Ми також використовуємо наш досвід і експертну думку для зміцнення наших позицій на нових ринках.

Від ацетилену до ксенону ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр технічних і медичних газів, а також харчових і спеціальних газів. Асортимент нашої продукції доповнений нашими чудовими послугами та найсучаснішими заводами і устаткуванням.

У наших сучасних високо-технологічних центрах ми працюємо разом з нашими клієнтами над розробкою прикладних технологій з використання газів практично для кожної галузі, для харчової промисловості, медицини, науки і досліджень.

Наші ефективні та віддані своїй справі співробітники, наша гнучкість і відкритість для наших клієнтів роблять нас їх кращим партнером.

Завдяки підприємницькому чуттю, далекоглядному мисленню і постійному вдосконаленню наших процесів, ми створюємо додану вартість для наших клієнтів і таким чином забезпечуємо наш взаємний успіх в довгостроковій перспективі.

Надійне фінансове становище і справедливий прибуток гарантують нашу незалежність і підтримують стійке зростання.

Наші цінності

Орієнтація на клієнта Ми орієнтовані на індивідуальні вимоги наших клієнтів і допомагаємо їм підвищити конкурентоспроможність та ефективність.

Орієнтація на працівника Ми навчаємо, розвиваємо і просуваємо мотивованих і ефективних співробітників. Ми очікуємо, що наші співробітники будуть винахідливими і відповідальними гравцями команди.

Відповідальна поведінка
Ми дуже серйозно ставимося до своєї соціальної відповідальності перед нашими співробітниками і суспільством.

Безпечність
Ми прагнемо до безпеки наших співробітників і безпечного виробництва, обробки та використання нашої продукції.

Охорона здоров’я Ми прагнемо до безпеки наших співробітників і виробництва, до безпечного поводження та використання нашої продукції.

Навколишнє середовище Як член суспільства, ми прагнемо захистити навколишнє середовище.

Корпоративна відповідальність
Відповідально керуючи ресурсами та застосовуючи таланти наших співробітників, ми нарощуємо цінність нашої компанії у довгостроковій перспективі.

Передовий досвід Наші дії базуються на технічній компетентності, інноваціях, гнучкості та здатності приймати швидкі рішення.

Взаємна довіра та повага
Ми віримо, що співпраця ґрунтується на довірі, щирості, прозорості та відвертому спілкуванні. Ми поважаємо і дотримуємося культури і соціальних звичаїв країн, в яких ми працюємо.

Про нас