Гази для життя

ПРО ГАЗИ ДЛЯ ЖИТТЯ


Промислові підприємства мають потребу в кисні, азоті, аргоні, ксеноні, неоні і криптоні, а також двоокису вуглецю, ацетилену, водні та гелії, а також в широкому спектрі газових сумішей Вони виробляються в промислових масштабах і так само важливі, як вода і електрика для багатьох процесів, які використовуються у виробництві повсякденної продукції.

Messer створила сайт www.Gasesforlife.de для того, щоб показати громадськість в цілому, як промислові гази використовуються в повсякденному житті. Іноді газ можна побачити, у вигляді шипучих бульбашок в газованих напоях, але більшість Газів для Життя приховані в багатьох продуктах, в тому числі споживчих товарах або інші речі, з якими ми стикаємося щодня. Салати упаковані в захисній атмосфері або ксенонові фари є очевидними прикладами, але гази використовуються і в інших галузях, наприклад, в таких як виробництво паперу, морозива або подушок безпеки в автомобілі.

Більше інформації про застосування і цікава інформація про гази – для використання в статтях чи на шкільних уроках можна знайти за адресою: www.GasesforLife.de

Про нас