Кріогенні резервуари для зберігання


Газ в кріогенній (рідкій) формі використовується для забезпечення споживачів середнім і великим споживанням газу.

Кріогенні резервуари призначені для зберігання кріогенних газів на виробничому майданчику (Т1), для транспортування газу (Т2) і для зберігання газу в місці споживання газу (Т4). Газ в рідкому вигляді компактний, що робить його більш ефективним для його зберігання та транспортування.

За конструкцією, всі криогенні резервуари – це вакуумні ємності (термоси), де вакуум грає роль ізоляції.
Вакуумні гнучкі шланги (T3) використовуються для зручної заправки. Кріогенні резервуари поповнюються шляхом заповнення скрапленого газу в нижню або верхню частину ємності. Подача в верхню частину знижує тиск в ємності, змінюючи потік в нижню частину, навпаки – збільшує тиск. Для вимірювання кількості газу в посудині під тиском використовується принцип різниці тиску газу (P1) і тиску рідинного стовпа (P2). Якщо споживачеві потрібен газ в газоподібній формі, для забезпечення теплообміну між кріогенним газом і навколишнім середовищем будуть використовуватися атмосферні випарники. В результаті проходження через випарник скраплений газ випаровується, набуваючи газоподібний стан.

Відмінний варіант для безперервного постачання, в якому практично немає участі персоналу клієнта.

Зацікавлені? Зв’яжіться з нами і дізнайтеся вимоги до установки кріогенних стаціонарних резервуарів. Ми допоможемо вам порівняти економічність витрат різних варіантів поставок та інших переваг і недоліків кріогенних поставок газу.

Продукти