ЗВАРЮВАННЯ ТА РІЗАННЯ


ЯКІСТЬ, ЩО ВИКЛИКАЄ ПОВАГУ

Технологія зварювання охоплює дуже широкий спектр різних процесів. Стандарт DIN EN 4063 визначає більш 100 різних методів зварювання. Діапазон газів і їх використання, які ELME MESSER GAAS пропонує вам в цій області також різноманітні.

Захисні гази для зварювання, як правило, використовуються в оксітоплівних процесах, які використовують паливний газ / повітряні суміші або, переважно, паливний газ / кисневі суміші. Захисні гази для зварювання також незамінні в дуговому зварюванні, де необхідна теплова енергія для процесу надходить від дуги. Те ж саме відноситься і до зварювання TIG і MIG, де на сучасних виробництвах також домінують газові суміші. Ці суміші мають цілий ряд різноманітних компонентів, включаючи аргон і CO2, а також кисень, гелій, водень і азот.

Велика розмаїтість цих стандартизованих газових сумішей доступна для вищезазначених технологій. ELME MESSER GAAS пропонує свій асортимент захисних газів для зварювання в чітко структурованому вигляді, використовуючи стандартизовані для всієї групи назви, засновані на зварювальних матеріалах:

  • FERROLINE – Захисні гази для зварювання нелегованих і низьколегованих сталей
  • Inoxline – Захисні гази для зварювання високолегованих сталей і сплавів на основі нікелю
  • Aluline – Захисні гази для алюмінію і кольорових металів

Як виробник промислових газів, ми маємо справу не тільки з тими процесами, які пов’язані з використанням промислових газів, а й з супутніми процесами також. Фахівці ELME MESSER GAAS проконсультують вас з питань вибору захисних газів і продемонструють вам, який захисний газ є найбільш підходящим для вашого конкретного випадку.

Галузі