ОХОЛОДЖЕННЯ БЕТОНУ


ОПИС ПРОЦЕСУ

Під час роботи з бетоном (зі свіжим бетоном) велика кількість тепла вивільняється в процесі затвердіння цього будівельного матеріалу, так як цей хімічний процес є екзотермічною реакцією.

Для досягнення функціональності конструкцій і компонентів необхідно обмежити максимальну температуру свіжого бетону в процесі виробництва. Таким чином, тріщини через тепловы навантаження під час процесу формування повинні бути попереджені.

Залежно від погоди, температура бетону повинна бути знижена від 1 до 20 градусів за Цельсієм (в середньому: 5 градусів за Цельсієм).

ГАЗОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Свіжий бетон можна охолоджувати декількома способами за допомогою кріогенних газів. Це робиться при прямому контакті (наприклад, форсунка охолодження встановлена ​​в змішувач вантажівки) або шляхом охолодження вихідних матеріалів (охолодження цементу, щебеню, піску, води)

РІШЕННЯ ВІД MESSER

При охолодженні цементу, цемент, що поставляється в автоцистерну, охолоджується до бажаної цільової температури при зберіганні в виробничих цементних бункерах. Перед насадкою для цементного силосу встановлена ​​спеціальна система форсунок, яка дозволяє змішувати цемент і LCO2 або LIN. Для цього зменшується поперечний переріз цементного стоку, з одного боку, створюється однорідне змішування із середовищем охолодження, а з іншого боку необхідний обсяг труби для вихлопного газу.

Охолоджене середовище випаровується в цьому процесі, і отриманий газ переміщується разом з цементом в розчині. Таким чином, газ продовжує охолоджувати цемент, тим самим використовуючи енергію холоду газу.

Скидання газу здійснюється через існуючу фільтруючу систему цементного сховища, яка, однак, має бути розрахована на збільшення кількості газу. У більшості випадків ці системи фільтрації повинні бути збільшені або встановлені кілька систем фільтрації і об’єднані на будівельних майданчиках.

Подача охолоджуючого середовища відбувається за допомогою двоступеневого управління. Для цього замовник повинен надати відповідні варіанти датчиків температури.

Ваші переваги від застосування технології

  • Легка установка на існуючих заводах
  • Контрольована подача великої кількості холоду за короткий час
  • Дуже висока ефективність використовуваної енергії охолодження> ( > 98)
  • Відсутність впливу на якість бетону
  • Контроль температури бетону можливий шляхом змішування гарячого і холодного цементу
  • Висока рентабельність