Безпечне транспортування газових балонів

Безпечне транспортування газових балонів


Ми виробляємо і постачаємо широкий асортимент газів. Транспортування газів пов’язана з різними небезпеками. Доцільно використовувати послуги компанії, що спеціалізується в цій галузі, для транспортування газів навіть в невеликих кількостях. Ми будемо раді організувати доставку нашої продукції до вас.
Для безпечного транспортування газів необхідно, щоб при завантаженні ви не перевищували максимально допустиму вантажопідйомність транспортного засобу.
Ви зобов’язані завжди дотримуватись відповідних законів і правил.
З кожною поставкою за запитом Ви можете отримати інформацію з безпеки (Safety Data Sheet), що містить всі важливі інструкції з безпеки для конкретних газів. Будь ласка, ознайомтеся з цією інформацією.

Типи транспортних засобів, основні правила і максимальна вантажопідйомність

Відкриті транспортні засоби
Відкриті транспортні засоби або бортові вантажівки з бічними бортами кращі для транспортування газових балонів. Не перевищувати
максимальну вантажопідйомність транспортного засобу

Закриті комерційні транспортні засоби
Закриті комерційні транспортні засоби – це транспортні засоби, в яких кабіна водія відокремлена від вантажного відсіку фіксованою переборкою. Кабіна водія повинна бути провітрювана, окремо від вантажного простору. Вантажний простір може бути провітрюваним чи ні. Перед розвантаженням важливо знати, що у вантажному просторі може утворитися небезпечна атмосфера при наявності витоків. Акуратно відкрийте двері в вантажний простір. Не перевищуйте максимальну вантажопідйомність транспортного засобу.

Легкові автомобілі
Легкові автомобілі призначені для перевезення людей, як правило, не призначені для перевезення небезпечних речовин. Ці транспортні засоби оснащені єдиною системою вентиляції. Не перевищуйте максимальну вантажопідйомність транспортного засобу. Закріпіть вантаж в багажному відділенні транспортного засобу. Ніколи не кладіть його на сидінні, перед або за сидінням.
Тримайте вікна відкритими і переведіть вентиляцію на найвищу потужність.

* Приклади безпечного навантаження є демонстративними

Безпечне транспортування газових балонів- посібник з безпеки

Безпека та довкілля