Безпека та довкілля

Безпека та довкілля


МІСІЯ ELME MESSER GAAS

МІСІЯ:

Наша основна діяльність – виробництво та постачання широкого спектру технічних та медичних газів, харчових і спеціальних газів і обладнання для застосування газу в різних галузях промисловості, а також технічна допомога з їх застосуванням.

НАША СТРАТЕГІЧНА МЕТА-БЕЗПЕРЕРВНЕ ЗРОСТАННЯ КОМПАНІЇ

шляхом створення і постійного поліпшення іміджу надійного постачальника високоякісної продукції, що відповідає нормативним вимогам, потребам і побажанням споживачів, з персональною відповідальністю за безпеку продукції, що виробляється на всіх рівнях управління, від отримання замовлення до поставки продукції.

Політика Elme Messer GAAS в області якості, екології, гігієни праці та безпеки промислових, медичних і харчових газів заснована на місії і стратегічних цілях компаній BLRT Grupp і MESSER Group.

НАШІ ЦІННОСТІ

  • Зміцнення довіри наших клієнтів, співробітників, акціонерів, постачальників, інвесторів і громадськості до нашої компанії, знання і розуміння їх побажань і потреб. А також систематична оцінка і підвищення рівня їх задоволеності.
  • Управління власною діяльністю, ресурсами і ризиками, пов’язаними з виконанням договірних зобов’язань в області виробництва, охорони праці та екології, як системи суміжних процесів.
  • Визначення особистої відповідальності за досягнення цілей, зниження витрат, що впливають на навколишнє середовище, створення безпечних умов праці та запобігання потенційних небезпек, а також управління ризиками для створення безпечного продукту.
  • Регулярний аналіз і оцінка ефективності власної системи управління, заснованої на вимогах ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 22000.
  • Створення умов для зростання компетентності та культури роботи кожного співробітника, а також виконання вимог законодавства, нормативних актів і системи управління.
  • Прийняття рішень, заснованих на логічному аналізі, результати моніторингу та вимірювання параметрів виробництва, екології та робочого середовища.
  • Розвиток вигідних відносин з нашими клієнтами, постачальниками, партнерами і засновниками, дотримуючись вимог системи управління і виконуючи стратегічні цілі засновників.
Безпека та довкілля